TPM Romania Bucharest questionnaire

Short term exchange of students and short term staff training in Evora, Portugal

Questionnaire for students                       for teachers

Short term exchange of students and short term staff training in Stockton, United Kingdom

Isamar-Pazos-logo-DEAR-1200x1200Questionnaire for students             for teachers

Razpis za krajši izobraževalni obisk na Portugalskem. Zainteresirani prosim preberite in izpolnite prijavnico:

POGOJI IN POTEK PRIJAVE NA KRAJŠI IZOBRAŽEVALNI OBISK ZA UČENCE – Pt

Lep pozdrav iz Cipra. Vsi sodelavci DEAR projekta smo na skupnem sestanku, vam pa sem pripravila bralne naloge:

Gruffalo,

HALLOWEEN

BRALNO RAZUMEVANJE npz9

6npz_bralno.        Veselo na delo.

Spoštovani učenci,

prosim rešite anketo na naslednji povezavi.

Bila je izbrana delegacija učencev za pot v Veliko Britanijo:

Kaja Zver, David Novak, Lana Smej, Klemen Novak

URNIK AKTIVNOSTI DEAR SI

Razpis za krajši izobraževalni obisk v Veliki Britaniji.

POGOJI IN POTEK PRIJAVE NA KRAJŠI IZOBRAŽEVALNI OBISK ZA UČENCE – VB.

Še malo, pa se začne prvi krajši izobraževalni obisk v Romuniji. Vsem udeležencem želimo prijetno bivanje v tujini in druženje z vrstniki, vsem učiteljem pa uspešno opravljene nastope.

Srečno pot.

Izbrali smo učence za krajši izobraževanli obisk v Romuniji. To so Nik Slavic, Maja Recek, Julija Žižek in Taja Karoli.

Spremljevalna učitelja bosta Sonja Kepe in Aleksander Verač. V Romuniji bo predstavljena prva učna ura iz sklopa SENSES 1 – lower secondary.

Nekaj kratkih dejstev o kratkem izobraževalnem obisku v Romuniji:

Kdaj: marec 2016

Kam: Carmen Sylva Art College, Ploiesti, Romunija

Kako: najverjetneje v letalom

Kdo: Vsaj 4 učenci in vsaj 1 učitelj

Dear učenci,

Hvala , da ste izpolnili vprašalnik. Imamo že dovolj odzivov.

KICK-OFF MEETING

Prvega projektnega sestanka v Martorellu, Španija so se udeležile ravnateljica Matejka Horvat, Sonja Kepe ter koordinatorka projekta Andreja Žalik Kranjec. Sestanek je trajal od 18. – 22. oktobra.

Na slikah od leve proti desni: slovenska in angleška delegacija pred parkom Güell, koordinatorji: Mert Balli – Turčija, Niki – Ciper, Tesi – Romunija, Andreja – Slovenija

Slovenska in angleška delegacija pred parkom Güell koordinatorji